Recipe makes at least 8 good-size servings and is AWESOME the next day. Not accounting for seasoning and garnish the meal comes in well under $10, even adding a couple dollars for bread. Tummy filling and money stretching all in one! Let me know if you enjoy it, I’m hungry for it again already.